knaquni-MP3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

knaquni-MP3

knaquni-MP3
 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ta shtojme shpejtesine e internetit 20% me shume

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Virus
Admin
Admin
CraCker-Virus


Numri i postimeve : 114
Registration date : 11/11/2007

Ta shtojme shpejtesine e internetit 20% me shume Empty
MesazhTitulli: Ta shtojme shpejtesine e internetit 20% me shume   Ta shtojme shpejtesine e internetit 20% me shume Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 2:13 pm


Ne Windows 80% i netit eshte i lejuar per perdorim per ta shtuar edhe 20%:

1-Start>Run>gpedit.msc>OK
2-(kur ju hapet dritarja group policy vazshdoni me Administrative Templates > Network >QoS Packet Scheduler >(pastaj ne anen e djatht hyn ne : ) Limit Reservable Bandwith(kliko 2 here)Bone Enable - Bandwith Limit (%) prej 20 bone 0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.knaquni-mp3.me.cc
 
Ta shtojme shpejtesine e internetit 20% me shume
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ta shtojme shpejtesine e internetit 20% me shume

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
knaquni-MP3 :: Programe Dhe Hacking :: Programe Te Ndryshme-
Kėrce tek: