knaquni-MP3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

knaquni-MP3

knaquni-MP3
 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
CraCker-Virus
Admin
Admin
CraCker-Virus


Numri i postimeve : 114
Registration date : 11/11/2007

Rregullat Empty
MesazhTitulli: Rregullat   Rregullat Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 9:49 pm

1 . Ndalohen te gjitha fyerjet nė forum.
2 . Ndalohen kyqjet me nick Ofendus ose Provokus.
3 . Ndalohen Sharjet dhe fjalet e Ndytura.
4 . Ndalohen Postimet nė Vendet jo Pėrkatėse ndaj Temės
5 . Ndalohen Postimet Pornografike.
6 . Ndalohen Reklamimet e Web Faqeve ne Signature/Firme dhe ne avatar.
7 . Ndalohen Bisedimet ne Forum si lloj chati bisedoni vetėm per titullin e temes.

Duheni mu Prezentu para se te postoni

aj qe nuk i respekton keto Rregullat " Banned "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.knaquni-mp3.me.cc
Admin
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 18
Age : 32
Location : System File Coruption
Registration date : 12/11/2007

Rregullat Empty
MesazhTitulli: a   Rregullat Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 1:16 am

pajtohem me ty njeri rregulla te mira qenkan veq Banedd kerkush spo don bre :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albanians-hack.me.cc , www.ylli.me.cc
 
Rregullat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
knaquni-MP3 :: knaquni-mp3 :: Rregullat dhe Lajmerimet-
Kėrce tek: